Oferty pracy

AKTUALNE OFERTY PRACY:

STANOWISKO: Operator maszyn poligraficznych: LAMINATOR

Miejsce pracy: Szczepańcowa k/Krosna

Wymagania:

  • mile widziana znajomość procesów poligraficznych
  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • umiejętność pracy w zespole
  • dokładność i skrupulatność
  • możliwość przyuczenia na w.w. stanowisko

Zadania:

  • przygotowanie stanowiska pracy
  • realizacja zleceń wg. kart technologicznych zgodnie z standaryzacja produkcji

Oferujemy:

  • zatrudnienie na pełen etat na podstawie umowy o pracę
  • praca w nowoczesnej i dynamicznie rozwijającej się firmie o silnej pozycji na rynku
  • wynagrodzenia adekwatne do wiedzy, umiejętności i doświadczenia

Aplikacja powinna zawierać klauzule RODO zgodnie z aktualnymi wymogami:

„ Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). „

Prosimy o przesłanie swojej aplikacji na adres mailowy: rekrutacja@torbyduet.pl

Dane Kontaktowe

P.P.H.U "Duet" Piotr Bęben

Adres:
ul. Przemysłowa 3B
38-457 Szczepańcowa

Darmowa Wycena